Červenec 2009

Hezoučký komix SasuSaku

24. července 2009 v 14:05 | kieko |  obrázky
Aby se neřeklo, že sem něco slíbila, a neumím to dodržet.. xD, tak sem dávám jeden hezunký komix na SasuSaku, ve větším formátu mi nešel uložit, takže sem dávám ten malý a na velký dávám odkaz...

Odkazík na větší formát nejdete : Tady

Neplánovaný článek...

10. července 2009 v 19:03 | ela
Ahojky! Tenhle článek sem fakt, ale fakt strášně dělat nechtěla, ale povím vám na rovinu. Já nejsem Kieko. Nebojte se, blog jsem jí neukradla, pouze jí s ním pomáhám do doby, kdy se nevrátí, což bude koncem prázdnin. + Jsem eSBéčko kieko - ela.
Proč sem to oznámko dávám, když jsem vůbec nechtěla? Protože je to hlavně pro SB kieko. Chtěla jsem je poprosti, aby byli solidní, aby to pochpily. Protože já je obýhat nebudu... Nemyslim to zle, ale času zase tolik nemám... :-)
Prostě za kieko řešim spřátelení - když chce někdo sprátelit udělám mu za kieko diplomek. Když bude někdo chtít hlásnout, tak za něj za kieko hlásnu. Jsem s kieko domluvená, že sem občas dám pár obrázků, aby blog úplně nezanikl, ale nic víc, nic míň... :)
Takže prosím všechny SB kieko, aby si na komentáře pod kieko jménem počkaly do konce prázdnin... Jak, já sem tohle oznámko dělat nechtěla... :(